Najtańsze ebooki online na czytnik kindle oraz tablet ipad (pdf, epub, mobi) - UpolujEbooka.pl
W kategorii Moodle mamy około 7 pozycji. Najpopularniejsze ebooki w tej kategorii to Moodle dla nauczycieli i trenerów. Zaplanuj, stwórz i rozwijaj platformę e-learningową. Wydanie II rozszerzone (), E-learning w edukacji. Jak stworzyć multimedialną i w pełni interaktywną treść dydaktyczną (), Tworzenie serwisów e-learningowych z Moodle 1.9 (), Using Moodle. Teaching with the Popular Open Source Course Management System. 2nd Edition (, ), Moodle dla nauczycieli i trenerów. Zaplanuj, stwórz i rozwijaj platformę e-learningową ().

Najnowszymi ebooki dodanymi w kategorii Moodle są Using Moodle. Teaching with the Popular Open Source Course Management System. 2nd Edition (, ), Moodle dla nauczycieli i trenerów. Zaplanuj, stwórz i rozwijaj platformę e-learningową. Wydanie II rozszerzone (), E-learning w edukacji. Jak stworzyć multimedialną i w pełni interaktywną treść dydaktyczną (), Tworzenie serwisów e-learningowych z Moodle 1.9 (), Moodle. Ćwiczenia praktyczne ().

W tej kategorii najbardziej popularne promocyjne ebooki są Moodle dla nauczycieli i trenerów. Zaplanuj, stwórz i rozwijaj platformę e-learningową. Wydanie II rozszerzone () w cenie 63.20 zł, E-learning w edukacji. Jak stworzyć multimedialną i w pełni interaktywną treść dydaktyczną () w cenie 39.20 zł, Tworzenie serwisów e-learningowych z Moodle 1.9 () w cenie 45.60 zł, Using Moodle. Teaching with the Popular Open Source Course Management System. 2nd Edition (, ) w cenie 118.15 zł, Moodle dla nauczycieli i trenerów. Zaplanuj, stwórz i rozwijaj platformę e-learningową () w cenie 55.20 zł.

Moodle

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2012-2017 dla UpolujEbooka.pl
Sprawdź także serwis z odżywkami i suplementami diety UpolujSuple.pl
oprogamowanie: FreshLogic 
hosting