W kategorii marketing mamy około 367 pozycji. Najpopularniejsze ebooki w tej kategorii to GRYWALIZACJA. Jak zastosować reguły gier w działaniach marketingowych (), Zakamarki marki. Rzeczy, o których mogłeś nie wiedzieć, zapomnieć lub pominąć podczas budowania swojej marki (), Mózg na zakupach. Neuromarketing w sprzedaży (), Hipnotyzm słowa. Jak podbijać umysły Twoich klientów za pomocą perswazyjnych tekstów (), Personal branding 2.0. Cztery kroki do zbudowania osobistej marki ().

Najnowszymi ebooki dodanymi w kategorii marketing są Komunikacja marketingowa. Modele, struktury, formy przekazu (), Marketing usług logistycznych (, , ), Email marketing. Komunikuj, angażuj, buduj lojalność (), Narratologia (), Zarządzanie treścią. Strategie i narzędzia ().

W tej kategorii najbardziej popularne promocyjne ebooki są GRYWALIZACJA. Jak zastosować reguły gier w działaniach marketingowych () w cenie 26.13 zł, Zakamarki marki. Rzeczy, o których mogłeś nie wiedzieć, zapomnieć lub pominąć podczas budowania swojej marki () w cenie 26.13 zł, Mózg na zakupach. Neuromarketing w sprzedaży () w cenie 33.43 zł, Hipnotyzm słowa. Jak podbijać umysły Twoich klientów za pomocą perswazyjnych tekstów () w cenie 31.49 zł, Personal branding 2.0. Cztery kroki do zbudowania osobistej marki () w cenie 28.74 zł.

marketing