W kategorii Grafika komputerowa mamy około 78 pozycji. Najpopularniejsze ebooki w tej kategorii to Piksele, wektory i inne stwory. Grafika komputerowa dla dzieci (, ), Logo Design Love. Tworzenie genialnych logotypów. Nowa odsłona (), Adobe Photoshop CS6/CS6 PL. Oficjalny podręcznik (), DTP. Od projektu aż po druk. O współpracy grafika z drukarzem (), Po co ci logo? ().

Najnowszymi ebooki dodanymi w kategorii Grafika komputerowa są Lekcje typografii. Przykłady i ćwiczenia dla projektantów (), Adobe InDesign CC/CC PL. Projektowanie multimediów i publikacji do druku (, , ), Bitmapowa grafika komputerowa. Wprowadzenie do programu GIMP 2.8 (, ), Piksele, wektory i inne stwory. Grafika komputerowa dla dzieci (, ), Digitalizacja dla początkujących ().

W tej kategorii najbardziej popularne promocyjne ebooki są Piksele, wektory i inne stwory. Grafika komputerowa dla dzieci (, ) w cenie 32.90 zł, Logo Design Love. Tworzenie genialnych logotypów. Nowa odsłona () w cenie 27.45 zł, Adobe Photoshop CS6/CS6 PL. Oficjalny podręcznik () w cenie 77.00 zł, DTP. Od projektu aż po druk. O współpracy grafika z drukarzem () w cenie 59.00 zł, Po co ci logo? () w cenie 23.36 zł.

Grafika komputerowa