W kategorii Funkcjonalność stron mamy około 37 pozycji. Najpopularniejsze ebooki w tej kategorii to Strategia UX. Jak tworzyć innowacyjne produkty cyfrowe, które spotkają się z uznaniem rynku (), Mapowanie wrażeń. Kreowanie wartości za pomocą ścieżek klienta, schematów usług i diagramów (), Niezawodne zasady web designu. Projektowanie spektakularnych witryn internetowych. Wydanie II (), 100 rzeczy, które każdy projektant powinien wiedzieć o potencjalnych klientach (), UX i analiza ruchu w sieci. Praktyczny poradnik ().

Najnowszymi ebooki dodanymi w kategorii Funkcjonalność stron są Strategia UX. Jak tworzyć innowacyjne produkty cyfrowe, które spotkają się z uznaniem rynku (), Mapowanie wrażeń. Kreowanie wartości za pomocą ścieżek klienta, schematów usług i diagramów (), Designing for Emerging Technologies. UX for Genomics, Robotics, and the Internet of Things (), Building the Realtime User Experience (), Effective UI. The Art of Building Great User Experience in Software (, , ).

W tej kategorii najbardziej popularne promocyjne ebooki są Strategia UX. Jak tworzyć innowacyjne produkty cyfrowe, które spotkają się z uznaniem rynku () w cenie 49.00 zł, Mapowanie wrażeń. Kreowanie wartości za pomocą ścieżek klienta, schematów usług i diagramów () w cenie 51.75 zł, Niezawodne zasady web designu. Projektowanie spektakularnych witryn internetowych. Wydanie II () w cenie 49.00 zł, 100 rzeczy, które każdy projektant powinien wiedzieć o potencjalnych klientach () w cenie 49.00 zł, UX i analiza ruchu w sieci. Praktyczny poradnik () w cenie 39.20 zł.

Funkcjonalność stron