W kategorii Funkcjonalność stron mamy około 37 pozycji. Najpopularniejsze ebooki w tej kategorii to Nie każ mi myśleć! O życiowym podejściu do funkcjonalności stron internetowych. Wydanie III (), 100 rzeczy, które każdy projektant powinien wiedzieć o potencjalnych klientach (), Niezawodne zasady web designu. Projektowanie spektakularnych witryn internetowych. Wydanie II (), Strategia UX. Jak tworzyć innowacyjne produkty cyfrowe, które spotkają się z uznaniem rynku (), Projektowanie witryn internetowych User eXperience. Smashing Magazine (, ).

Najnowszymi ebooki dodanymi w kategorii Funkcjonalność stron są Strategia UX. Jak tworzyć innowacyjne produkty cyfrowe, które spotkają się z uznaniem rynku (), Mapowanie wrażeń. Kreowanie wartości za pomocą ścieżek klienta, schematów usług i diagramów (), Designing for Emerging Technologies. UX for Genomics, Robotics, and the Internet of Things (), Building the Realtime User Experience (), Effective UI. The Art of Building Great User Experience in Software (, , ).

W tej kategorii najbardziej popularne promocyjne ebooki są Nie każ mi myśleć! O życiowym podejściu do funkcjonalności stron internetowych. Wydanie III () w cenie 49.00 zł, 100 rzeczy, które każdy projektant powinien wiedzieć o potencjalnych klientach () w cenie 49.00 zł, Niezawodne zasady web designu. Projektowanie spektakularnych witryn internetowych. Wydanie II () w cenie 49.00 zł, Strategia UX. Jak tworzyć innowacyjne produkty cyfrowe, które spotkają się z uznaniem rynku () w cenie 39.20 zł, Projektowanie witryn internetowych User eXperience. Smashing Magazine (, ) w cenie 69.00 zł.

Funkcjonalność stron