W kategorii Budowa i bezpieczeństwo sieci mamy około 92 pozycji. Najpopularniejsze ebooki w tej kategorii to Zbrodnie przyszłości. Jak cyberprzestępcy, korporacje i państwa mogą używać technologii przeciwko Tobie (), WordPress i Joomla! Zabezpieczanie i ratowanie stron WWW (), Juniper Networks Warrior. A Guide to the Rise of Juniper Networks Implementations (), VMware dla administratorów sieci komputerowych (, ), Podręcznik pentestera. Bezpieczeństwo systemów informatycznych ().

Najnowszymi ebooki dodanymi w kategorii Budowa i bezpieczeństwo sieci są WordPress i Joomla! Zabezpieczanie i ratowanie stron WWW (), Mroczne odmęty phishingu. Nie daj się złowić! (, ), Jak działa oprogramowanie? Tajemnice komputerowych mechanizmów szyfrowania, obrazowania, wyszukiwania i innych powszechnie używanych technologii (), Vademecum administratora Windows Server 2012 R2 Przechowywanie danych, bezpieczeństwo i sieci (), Przestępczość teleinformatyczna 2015 ().

W tej kategorii najbardziej popularne promocyjne ebooki są Zbrodnie przyszłości. Jak cyberprzestępcy, korporacje i państwa mogą używać technologii przeciwko Tobie () w cenie 39.92 zł, WordPress i Joomla! Zabezpieczanie i ratowanie stron WWW () w cenie 39.20 zł, Juniper Networks Warrior. A Guide to the Rise of Juniper Networks Implementations () w cenie 177.65 zł, VMware dla administratorów sieci komputerowych (, ) w cenie 53.60 zł, Podręcznik pentestera. Bezpieczeństwo systemów informatycznych () w cenie 49.00 zł.

Budowa i bezpieczeństwo sieci