W kategorii Budowa i bezpieczeństwo sieci mamy około 91 pozycji. Najpopularniejsze ebooki w tej kategorii to Zbrodnie przyszłości. Jak cyberprzestępcy, korporacje i państwa mogą używać technologii przeciwko Tobie (), Juniper Networks Warrior. A Guide to the Rise of Juniper Networks Implementations (), Bezpieczny system w praktyce. Wyższa szkoła hackingu i testy penetracyjne (), Steganografia cyfrowa. Sztuka ukrywania informacji (), Packet Tracer 6 dla kursów CISCO. Tom 1 ().

Najnowszymi ebooki dodanymi w kategorii Budowa i bezpieczeństwo sieci są WordPress i Joomla! Zabezpieczanie i ratowanie stron WWW (), Mroczne odmęty phishingu. Nie daj się złowić! (, ), Jak działa oprogramowanie? Tajemnice komputerowych mechanizmów szyfrowania, obrazowania, wyszukiwania i innych powszechnie używanych technologii (), Vademecum administratora Windows Server 2012 R2 Przechowywanie danych, bezpieczeństwo i sieci (), Przestępczość teleinformatyczna 2015 ().

W tej kategorii najbardziej popularne promocyjne ebooki są Zbrodnie przyszłości. Jak cyberprzestępcy, korporacje i państwa mogą używać technologii przeciwko Tobie () w cenie 39.92 zł, Juniper Networks Warrior. A Guide to the Rise of Juniper Networks Implementations () w cenie 177.65 zł, Bezpieczny system w praktyce. Wyższa szkoła hackingu i testy penetracyjne () w cenie 79.20 zł, Steganografia cyfrowa. Sztuka ukrywania informacji () w cenie 18.71 zł, Packet Tracer 6 dla kursów CISCO. Tom 1 () w cenie 18.52 zł.

Budowa i bezpieczeństwo sieci