Najtańsze ebooki online na czytnik kindle oraz tablet ipad (pdf, epub, mobi) - UpolujEbooka.pl
W kategorii Budowa i bezpieczeństwo sieci mamy około 92 pozycji. Najpopularniejsze ebooki w tej kategorii to Bezpieczny system w praktyce. Wyższa szkoła hackingu i testy penetracyjne (), VMware dla administratorów sieci komputerowych (, ), Podręcznik pentestera. Bezpieczeństwo systemów informatycznych (), Zbrodnie przyszłości. Jak cyberprzestępcy, korporacje i państwa mogą używać technologii przeciwko Tobie (), Kali Linux. Testy penetracyjne (, ).

Najnowszymi ebooki dodanymi w kategorii Budowa i bezpieczeństwo sieci są WordPress i Joomla! Zabezpieczanie i ratowanie stron WWW (), Mroczne odmęty phishingu. Nie daj się złowić! (, ), Jak działa oprogramowanie? Tajemnice komputerowych mechanizmów szyfrowania, obrazowania, wyszukiwania i innych powszechnie używanych technologii (), Vademecum administratora Windows Server 2012 R2 Przechowywanie danych, bezpieczeństwo i sieci (), Przestępczość teleinformatyczna 2015 ().

W tej kategorii najbardziej popularne promocyjne ebooki są Bezpieczny system w praktyce. Wyższa szkoła hackingu i testy penetracyjne () w cenie 79.20 zł, VMware dla administratorów sieci komputerowych (, ) w cenie 53.60 zł, Podręcznik pentestera. Bezpieczeństwo systemów informatycznych () w cenie 49.00 zł, Zbrodnie przyszłości. Jak cyberprzestępcy, korporacje i państwa mogą używać technologii przeciwko Tobie () w cenie 39.92 zł, Kali Linux. Testy penetracyjne (, ) w cenie 59.00 zł.

Budowa i bezpieczeństwo sieci

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2012-2017 dla UpolujEbooka.pl
Sprawdź także serwis z odżywkami i suplementami diety UpolujSuple.pl
oprogamowanie: FreshLogic 
hosting