W kategorii Pozostałe mamy około 754 pozycji. Najpopularniejsze ebooki w tej kategorii to Wielka degeneracja (), Zwiedzeni przez losowość. Tajemnicz rola przypadku w życiu i w rynkowej grze (), Źli samarytanie. Mit wolnego handlu i tajna historia kapitalizmu (), Antykruchość. O rzeczach, którym służą wstrząsy (), O Chinach ().

Najnowszymi ebooki dodanymi w kategorii Pozostałe są Polityka w regionach w warunkach globalizacji (, ), Polski rynek ubezpieczeń na tle kryzysów społeczno-gospodarczych (, , ), Przedsiębiorczość: jednostka, organizacja, kontekst (, , ), Wykluczenie społeczne i inkluzja społeczna z wykorzystaniem podmiotów ekonomii społecznej w Polsce na przykładzie województwa łódzkiego (), Regionalizacja demograficzna. Wybrane metody i ich aplikacje ().

W tej kategorii najbardziej popularne promocyjne ebooki są Wielka degeneracja () w cenie 20.78 zł, Zwiedzeni przez losowość. Tajemnicz rola przypadku w życiu i w rynkowej grze () w cenie 27.55 zł, Źli samarytanie. Mit wolnego handlu i tajna historia kapitalizmu () w cenie 22.29 zł, Antykruchość. O rzeczach, którym służą wstrząsy () w cenie 33.50 zł, O Chinach () w cenie 31.06 zł.

Pozostałe