Najtańsze ebooki online na czytnik kindle oraz tablet ipad (pdf, epub, mobi) - UpolujEbooka.pl
W kategorii Zasoby ludzkie (HR) mamy około 344 pozycji. Najpopularniejsze ebooki w tej kategorii to Zaczynaj od DLACZEGO. Jak wielcy liderzy inspirują innych do działania (), Pięć dysfunkcji pracy zespołowej (), Liderzy jedzą na końcu. Dlaczego niektóre zespoły potrafią świetnie współpracować, a inne nie (), Psychologia szefa 1. Szef to zawód. Wydanie III rozszerzone (, ), Rozmowa rekrutacyjna dla programistów. Przewodnik do sukcesu ().

Najnowszymi ebooki dodanymi w kategorii Zasoby ludzkie (HR) są Współczesne problemy zarządzania kapitałem ludzkim w organizacjach (), Prezentacja to nie wszystko - praktyczne przykłady na ciekawe szkolenie bhp (), Zatrudnienie cudzoziemców w przedsiębiorstwach. Determinanty i perspektywy (przykład województwa opolskiego) (), 15 dokumentów związanych z dokształcaniem nauczycieli, których możesz żądać lub które musisz umieć wystawić (), Urlop wychowawczy nauczyciela może się zakończyć tylko w dwóch terminach ().

W tej kategorii najbardziej popularne promocyjne ebooki są Zaczynaj od DLACZEGO. Jak wielcy liderzy inspirują innych do działania () w cenie 25.35 zł, Pięć dysfunkcji pracy zespołowej () w cenie 28.00 zł, Liderzy jedzą na końcu. Dlaczego niektóre zespoły potrafią świetnie współpracować, a inne nie () w cenie 25.93 zł, Psychologia szefa 1. Szef to zawód. Wydanie III rozszerzone (, ) w cenie 61.60 zł, Rozmowa rekrutacyjna dla programistów. Przewodnik do sukcesu () w cenie 63.20 zł.

Zasoby ludzkie (HR)

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2012-2017 dla UpolujEbooka.pl
Sprawdź także serwis z odżywkami i suplementami diety UpolujSuple.pl
oprogamowanie: FreshLogic 
hosting