W kategorii Zasoby ludzkie (HR) mamy około 358 pozycji. Najpopularniejsze ebooki w tej kategorii to Zaczynaj od DLACZEGO. Jak wielcy liderzy inspirują innych do działania (), Liderzy jedzą na końcu. Dlaczego niektóre zespoły potrafią świetnie współpracować, a inne nie (), Szkody w mieniu firmowym - jak odpowie za nie zleceniobiorca? (), Czy wiesz, kim jesteś? Przewodnik po 16 typach osobowości ID16TM (), Pięć dysfunkcji pracy zespołowej ().

Najnowszymi ebooki dodanymi w kategorii Zasoby ludzkie (HR) są Akta osobowe 2017 - jak uniknąć błędów (), Obowiązkowe rejestrowanie godzin pracy zleceniobiorcy - jakie są sposoby - marzec 2017 (), Jak zapisać w świadectwie pracy "informacje rodzicielskie" - w różnych sytuacjach - marzec 2017 (), Jak liczyć wynagrodzenie chorobowe i zasiłek, gdy pracownik choruje na przełomie lat kalendarzowych? (), Szkody w mieniu firmowym - jak odpowie za nie zleceniobiorca? ().

W tej kategorii najbardziej popularne promocyjne ebooki są Zaczynaj od DLACZEGO. Jak wielcy liderzy inspirują innych do działania () w cenie 31.20 zł, Liderzy jedzą na końcu. Dlaczego niektóre zespoły potrafią świetnie współpracować, a inne nie () w cenie 31.92 zł, Szkody w mieniu firmowym - jak odpowie za nie zleceniobiorca? () w cenie 12.99 zł, Czy wiesz, kim jesteś? Przewodnik po 16 typach osobowości ID16TM () w cenie 22.75 zł, Pięć dysfunkcji pracy zespołowej () w cenie 28.00 zł.

Zasoby ludzkie (HR)