W kategorii Zasoby ludzkie (HR) mamy około 346 pozycji. Najpopularniejsze ebooki w tej kategorii to Zaczynaj od DLACZEGO. Jak wielcy liderzy inspirują innych do działania (), Liderzy jedzą na końcu. Dlaczego niektóre zespoły potrafią świetnie współpracować, a inne nie (), Pięć dysfunkcji pracy zespołowej (), Kim jesteś? Test osobowości ID16 (), Książka dla skutecznych szefów. Znane i mniej znane drogi do sukcesu w kierowaniu ludźmi (, , ).

Najnowszymi ebooki dodanymi w kategorii Zasoby ludzkie (HR) są HR Business Partner Praktyczne rozwiązania budowania wysokoefektywnych organizacji (), Praktyki HRM – Najlepsze studia przypadku z polskiego rynku (), 16 typów osobowości w pigułce (), Współczesne problemy zarządzania kapitałem ludzkim w organizacjach (), Prezentacja to nie wszystko - praktyczne przykłady na ciekawe szkolenie bhp ().

W tej kategorii najbardziej popularne promocyjne ebooki są Zaczynaj od DLACZEGO. Jak wielcy liderzy inspirują innych do działania () w cenie 31.20 zł, Liderzy jedzą na końcu. Dlaczego niektóre zespoły potrafią świetnie współpracować, a inne nie () w cenie 29.92 zł, Pięć dysfunkcji pracy zespołowej () w cenie 28.00 zł, Kim jesteś? Test osobowości ID16 () w cenie 8.75 zł, Książka dla skutecznych szefów. Znane i mniej znane drogi do sukcesu w kierowaniu ludźmi (, , ) w cenie 61.60 zł.

Zasoby ludzkie (HR)