W kategorii Finanse, giełda, inwestycje mamy około 987 pozycji. Najpopularniejsze ebooki w tej kategorii to Finansowy Ninja - przewodnik po finansach osobistych (), Chciwość. Jak nas oszukują wielkie firmy (), 4-godzinny tydzień pracy (), Bogaty Ojciec Biedny Ojciec dla młodzieży (, ), Wolność finansowa dzięki inwestowaniu w nieruchomości ().

Najnowszymi ebooki dodanymi w kategorii Finanse, giełda, inwestycje są Czynniki behawioralne i fundamentalne a stopy zwrotu z akcji rynków wschodzących. Polska i Brazylia (), Finanse publiczne i prawo finansowe. 2 wydanie (), Mechanizmy stabilności systemu finansowego (, ), Zarabiaj na nieruchomościach. Praktyczny poradnik, jak kupić, wyremontować i wynająć mieszkanie (, ), Projekty z dotacją. Podręcznik konsultanta, wnioskodawcy i beneficjenta ().

W tej kategorii najbardziej popularne promocyjne ebooki są Finansowy Ninja - przewodnik po finansach osobistych () w cenie 69.90 zł, Chciwość. Jak nas oszukują wielkie firmy () w cenie 17.94 zł, 4-godzinny tydzień pracy () w cenie 31.39 zł, Bogaty Ojciec Biedny Ojciec dla młodzieży (, ) w cenie 21.90 zł, Wolność finansowa dzięki inwestowaniu w nieruchomości () w cenie 20.95 zł.

Finanse, giełda, inwestycje