W kategorii Edukacja i pedagogika mamy około 1698 pozycji. Najpopularniejsze ebooki w tej kategorii to Paszczodźwięki. Mały poradnik dla wielkich mówców (), ...I nigdy nie chodziłem do szkoły (), Agresja - nowe tabu? Dlaczego jest potrzebna nam i naszym dzieciom? (), Metoda Krakowska wobec zaburzeń rozwoju dzieci (), Mózg autystyczny. Podróż w głąb niezwykłych umysłów (, ).

Najnowszymi ebooki dodanymi w kategorii Edukacja i pedagogika są Praca z dzieckiem z ADHD (), Pedagogika grecka od Protagorasa do Posejdoniosa (), Audiodeskrypcja dzieł sztuki. Metody, problemy, przykłady (, ), Kształcenie uczniów cudzoziemców i powracających z zagranicy. Nowe przepisy, praktyczne wskazówki, wzory dokumentów (), Prawny system przeciwdziałania demoralizacji i przestępczości nieletnich ().

W tej kategorii najbardziej popularne promocyjne ebooki są Paszczodźwięki. Mały poradnik dla wielkich mówców () w cenie 25.79 zł, ...I nigdy nie chodziłem do szkoły () w cenie 13.39 zł, Agresja - nowe tabu? Dlaczego jest potrzebna nam i naszym dzieciom? () w cenie 20.47 zł, Metoda Krakowska wobec zaburzeń rozwoju dzieci () w cenie 47.50 zł, Mózg autystyczny. Podróż w głąb niezwykłych umysłów (, ) w cenie 31.43 zł.

Edukacja i pedagogika