W kategorii Edukacja i pedagogika mamy około 1738 pozycji. Najpopularniejsze ebooki w tej kategorii to ...I nigdy nie chodziłem do szkoły (), Ratuj Maluchy. Rodzicielska rewolucja (, ), Przywileje fundacyjne Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz przywilej nadania szlachectwa jego profesorom (), Przetrwały 200 lat (), Obraz szkoły w II połowie XIX wieku w zaborze rosyjskim w świetle pamiętników i literatury pięknej ().

Najnowszymi ebooki dodanymi w kategorii Edukacja i pedagogika są Nowy leksykon profesjologiczny (, , ), Słownik mowy ciała Polaków (), Przywileje fundacyjne Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz przywilej nadania szlachectwa jego profesorom (), Arendt i Heidegger (), Promocja edukacji akademickiej w Polsce po roku 2000 ().

W tej kategorii najbardziej popularne promocyjne ebooki są ...I nigdy nie chodziłem do szkoły () w cenie 13.29 zł, Ratuj Maluchy. Rodzicielska rewolucja (, ) w cenie 21.60 zł, Przywileje fundacyjne Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz przywilej nadania szlachectwa jego profesorom () w cenie 13.60 zł, Przetrwały 200 lat () w cenie 18.56 zł, Obraz szkoły w II połowie XIX wieku w zaborze rosyjskim w świetle pamiętników i literatury pięknej () w cenie 12.60 zł.

Edukacja i pedagogika