W kategorii Edukacja i pedagogika mamy około 1662 pozycji. Najpopularniejsze ebooki w tej kategorii to Agresja - nowe tabu? Dlaczego jest potrzebna nam i naszym dzieciom? (), ...I nigdy nie chodziłem do szkoły (), Wielka księga cipek. Wersja bez cenzury (, ), Mózg autystyczny. Podróż w głąb niezwykłych umysłów (, ), Szkoła polska drugiej połowy XIX wieku w zaborze pruskim w świetle pamiętników i literatury pięknej ().

Najnowszymi ebooki dodanymi w kategorii Edukacja i pedagogika są Wielowymiarowy obraz współczesnej rodziny (), Polskie dziedzictwo pedagogiczne. Rozważania o ideach i instytucjach (), Pamiętanie i zapominanie (), Baśniowość w kulturze popularnej jako wyzwanie edukacyjne (), Prawa dziecka w przestrzeni edukacyjno-społecznej (, ).

W tej kategorii najbardziej popularne promocyjne ebooki są Agresja - nowe tabu? Dlaczego jest potrzebna nam i naszym dzieciom? () w cenie 20.46 zł, ...I nigdy nie chodziłem do szkoły () w cenie 13.39 zł, Wielka księga cipek. Wersja bez cenzury (, ) w cenie 15.99 zł, Mózg autystyczny. Podróż w głąb niezwykłych umysłów (, ) w cenie 31.43 zł, Szkoła polska drugiej połowy XIX wieku w zaborze pruskim w świetle pamiętników i literatury pięknej () w cenie 12.60 zł.

Edukacja i pedagogika