W kategorii Edukacja i pedagogika mamy około 1680 pozycji. Najpopularniejsze ebooki w tej kategorii to Agresja - nowe tabu? Dlaczego jest potrzebna nam i naszym dzieciom? (), Godzina wychowawcza. Rozmowy o polskiej szkole (), ...I nigdy nie chodziłem do szkoły (), Mózg autystyczny. Podróż w głąb niezwykłych umysłów (, ), Kryzys szkoły. Co możemy zrobić dla uczniów, nauczycieli i rodziców? ().

Najnowszymi ebooki dodanymi w kategorii Edukacja i pedagogika są Chybotliwa łódź. Losy wychowanków placówek opiekuńczo-wychowawczych. Analiza socjologiczna (), Studia bibliotekoznawcze w Polsce. Historia i ewolucja w latach 1945-2015 (ze szczególnym uwzględnieniem przykładu Uniwersytetu Łódzkiego) (), Biospołeczne uwarunkowania uczestnictwa w kulturze fizycznej i zdrowotnej osób w różnym wieku (, , , ), Studium o pedagogice kultury fizycznej (), Konstrukcje tożsamości gimnazjalistów ().

W tej kategorii najbardziej popularne promocyjne ebooki są Agresja - nowe tabu? Dlaczego jest potrzebna nam i naszym dzieciom? () w cenie 20.47 zł, Godzina wychowawcza. Rozmowy o polskiej szkole () w cenie 26.24 zł, ...I nigdy nie chodziłem do szkoły () w cenie 13.39 zł, Mózg autystyczny. Podróż w głąb niezwykłych umysłów (, ) w cenie 31.43 zł, Kryzys szkoły. Co możemy zrobić dla uczniów, nauczycieli i rodziców? () w cenie 20.47 zł.

Edukacja i pedagogika