W kategorii Języki obce mamy około 1061 pozycji. Najpopularniejsze ebooki w tej kategorii to English 4 IT. Praktyczny kurs języka angielskiego dla specjalistów IT i nie tylko (), Angielski. Two Warsaw Mysteries - kryminał z ćwiczeniami (), Portret Doriana Graya z angielskim (, , , , ), Angielski. Cold Little Hand - kryminał z ćwiczeniami (), Angielski. Danger in high places - kryminał z ćwiczeniami ().

Najnowszymi ebooki dodanymi w kategorii Języki obce są Hiszpański. Słownik w obrazkach (), Niemiecki. Słownik w obrazkach (), Angielski. Słownik w obrazkach (), Znasz angielski? Poznaj niemiecki! Kompendium językowo-kulturowe (), Błękitny zamek z angielskim (, , , ).

W tej kategorii najbardziej popularne promocyjne ebooki są English 4 IT. Praktyczny kurs języka angielskiego dla specjalistów IT i nie tylko () w cenie 39.90 zł, Angielski. Two Warsaw Mysteries - kryminał z ćwiczeniami () w cenie 13.98 zł, Portret Doriana Graya z angielskim (, , , , ) w cenie 32.94 zł, Angielski. Cold Little Hand - kryminał z ćwiczeniami () w cenie 14.03 zł, Angielski. Danger in high places - kryminał z ćwiczeniami () w cenie 13.98 zł.

Języki obce