Najtańsze ebooki online na czytnik kindle oraz tablet ipad (pdf, epub, mobi) - UpolujEbooka.pl
W kategorii Informatyka mamy około 3504 pozycji. Najpopularniejsze ebooki w tej kategorii to Biblia e-biznesu 2. Nowy Testament (), Cassandra: The Definitive Guide. 2nd Edition (, ), Jak działa Google (, , ), Laptopowy Milioner. Jak zerwać z pracą na etacie i zacząć zarabiać w sieci (), Python dla dzieci. Programowanie na wesoło ().

Najnowszymi ebooki dodanymi w kategorii Informatyka są Mapowanie wrażeń. Kreowanie wartości za pomocą ścieżek klienta, schematów usług i diagramów (), Jak dbać o wizerunek w mediach społecznościowych (), RESTful Web Clients. Enabling Reuse Through Hypermedia (), Selenium. Automatyczne testowanie aplikacji (), Technologia informacyjna dla prawników i administratywistów. Szanse i zagrożenia elektronicznego przetwarzania danych w obrocie prawnym i działaniu administracji ().

W tej kategorii najbardziej popularne promocyjne ebooki są Biblia e-biznesu 2. Nowy Testament () w cenie 103.20 zł, Cassandra: The Definitive Guide. 2nd Edition (, ) w cenie 118.15 zł, Jak działa Google (, , ) w cenie 18.54 zł, Laptopowy Milioner. Jak zerwać z pracą na etacie i zacząć zarabiać w sieci () w cenie 29.92 zł, Python dla dzieci. Programowanie na wesoło () w cenie 35.75 zł.

Informatyka

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2012-2017 dla UpolujEbooka.pl
Sprawdź także serwis z odżywkami i suplementami diety UpolujSuple.pl
oprogamowanie: FreshLogic 
hosting